Lista hańby i zdrady narodowej!

Lista posłów którzy na posiedzeniu Sejmu RP w dn.12.07.2013 roku głosowali przeciwko ustanowieniu 11 lipca dniem Pamięci Męczeństwa Kresowian i ludobójstwa dokonanego przez OUN -UPA na ludności polskiej Kresów Wschodnich w latach 1939-1947 oraz uczczenia 70 rocznicy tragedii ludności polskiej na Kresach Wschodnich.


Klub Parlamentarny PO (184 sztuki)

  1. Achinger Elżbieta
  2. Adamczak Małgorzata
  3. Arkit Tadeusz
  4. Arłukowicz Bartosz
  5. Arndt Paweł
  6. Augustyn Urszula
  7. Aziewicz Tadeusz
  8. Biernacki Marek
  9. Biernat Andrzej
  10. Blanik Leszek
  11. Bobowska Joanna
  12. Borowczak Jerzy
  13. Brejza Krzysztof
  14. Brzezinka Jacek
  15. Bublewicz Beata
  16. Bukiewicz Bożenna
  17. Buła Andrzej
  18. Butryn Renata
  19. Charłampowicz Jarosław
  20. Cichoń Janusz
  21. Cieśliński Piotr
  22. Cycoń Marian
  23. Czaplicka Barbara
  24. Czechyra Czesław
  25. Czernow Zofia
  26. Czerwiński Andrzej
  27. Dąbrowska Alicja
  28. Drozd Ewa
  29. Dunin Artur
  30. Dzięcioł Janusz
  31. Fabisiak Joanna
  32. Fedorowicz Jerzy
  33. Fiedler Arkady
  34. Gadowski Krzysztof
  35. Gałażewski Andrzej
  36. Gapińska Elżbieta
  37. Gawłowski Stanisław
  38. Gądek Lidia
  39. Gąsior-Marek Magdalena
  40. Gelert Elżbieta
  41. Gierada Artur
  42. Gluza Czesław
  43. Głogowski Tomasz
  44. Godson John Abraham
  45. Grabarczyk Cezary
  46. Grad Mariusz
  47. Graś Paweł
  48. Grupiński Rafał
  49. Guzowska Iwona
  50. Halicki Andrzej
  51. Hall Katarzyna
  52. Hanajczyk Agnieszka
  53. Hok Marek
  54. Hoppe Teresa
  55. Huskowski Stanisław
  56. Janyska Maria Małgorzata
  57. Jarmuziewicz Tadeusz
  58. Jastrzębski Leszek
  59. Kaczor Roman
  60. Kamińska Bożena
  61. Karpiński Włodzimierz
  62. Katulski Jarosław
  63. Kaźmierczak Jan
  64. Kidawa-Błońska Małgorzata
  65. Kierwiński Marcin
  66. Kluzik-Rostkowska Joanna
  67. Kłosin Krystyna
  68. Kochan Magdalena
  69. Kolenda-Łabuś Brygida
  70. Kołacz-Leszczyńska Agnieszka
  71. Kołodziej Ewa
  72. Konwiński Zbigniew
  73. Kopacz Ewa
  74. Kopaczewska Domicela
  75. Korzeniowski Leszek
  76. Kosecki Roman Jacek
  77. Kowalski Sławomir
  78. Kozaczyński Jacek
  79. Kozdroń Jerzy
  80. Kozłowska Iwona
  81. Kozłowska-Rajewicz Agnieszka
  82. Krajewska Ligia
  83. Kropiwnicki Robert
  84. Krząkała Marek
  85. Kucharski Cezary
  86. Kudrycka Barbara
  87. Kwiatkowski Krzysztof
  88. Lamczyk Stanisław
  89. Lassota Józef
  90. Lenz Tomasz
  91. Leszczyna Izabela
  92. Ławrynowicz Zofia
  93. Małecka-Libera Beata
  94. Marczułajtis-Walczak Jagna
  95. Matusik-Lipiec Katarzyna
  96. Mężydło Antoni
  97. Miller Rajmund
  98. Mroczek Czesław
  99. Mrzygłocka Izabela Katarzyna
  100. Mucha Joanna
  101. Munyama Killion
  102. Nemś Anna
  103. Neumann Sławomir
  104. Niedziela Dorota
  105. Niemczyk Małgorzata
  106. Niesiołowski Stefan
  107. Nowak Sławomir
  108. Nowak Tomasz Piotr
  109. Nykiel Mirosława
  110. Okła-Drewnowicz Marzena
  111. Okrągły Janina
  112. Olechowska Alicja
  113. Olszewski Paweł
  114. Orzechowski Andrzej
  115. Orzechowski Maciej
  116. Oświęcimski Konstanty
  117. Pacelt Zbigniew
  118. Pahl Witold
  119. Papke Paweł
  120. Pępek Małgorzata
  121. Piechota Sławomir Jan
  122. Pierzchała Elżbieta Apolonia
  123. Pietraszewska Danuta
  124. Pietrzczyk Lucjan Marek
  125. Pięta Jarosław
  126. Piotrowska Teresa
  127. Pitera Julia
  128. Plocke Kazimierz
  129. Pluta Mirosław
  130. Pomaska Agnieszka
  131. Poślednia Krystyna
  132. Raczkowski Damian
  133. Radziszewska Elżbieta
  134. Raś Ireneusz
  135. Rosati Dariusz
  136. Rutkowska Dorota
  137. Rutnicki Jakub
  138. Rynasiewicz Zbigniew
  139. Rząsa Marek
  140. Saługa Wojciech
  141. Schetyna Grzegorz
  142. Sibińska Krystyna
  143. Siedlaczek Henryk
  144. Sikorski Radosław
  145. Skowrońska Krystyna
  146. Sławiak Bożena
  147. Sługocki Waldemar
  148. Smolarz Tomasz
  149. Suski Paweł
  150. Sycz Miron
  151. Szczerba Michał
  152. Szejnfeld Adam
  153. Sztolcman Grzegorz
  154. Szulc Jakub
  155. Szumilas Krystyna
  156. Szydłowska Bożena
  157. Szymański Tomasz
  158. Śledzińska-Katarasińska Iwona
  159. Święcicki Marcin
  160. Tomański Piotr
  161. Tomczak Jacek
  162. Tomczyk Cezary
  163. Tomczykiewicz Tomasz
  164. Trybuś Aleksandra
  165. Tusk Donald
  166. Tyszkiewicz Robert
  167. Van der Coghen Piotr
  168. Vincent-Rostowski Jan
  169. Wardzała Robert
  170. Witczak Mariusz
  171. Witkowski Radosław
  172. Wojtkowski Marek
  173. Wolak Ewa
  174. Wójcik Marek
  175. Zakrzewska Jadwiga
  176. Zaremba Renata
  177. Zawadzki Ryszard
  178. Zdrojewski Bogdan
  179. Zieliński Maciej
  180. Ziemniak Wojciech
  181. Ziętek Jerzy
  182. Żmijan Stanisław
  183. Żmuda-Trzebiatowska Ewa
  184. Żyliński Adam

Klub Poselski Ruch Palikota (31 sztuk)

  1. Banaszak Maciej
  2. Bauć Piotr Paweł
  3. Biedroń Robert
  4. Borkowski Jerzy
  5. Cedzyński Jan
  6. Domaracki Marek
  7. Elsner Wincenty
  8. Gibała Łukasz
  9. Grodzka Anna
  10. Kabaciński Michał
  11. Klepacz Witold
  12. Kłosowski Krzysztof
  13. Kmiecik Henryk
  14. Kopyciński Sławomir
  15. Kotliński Roman
  16. Krupa Łukasz
  17. Kwiatkowski Jacek
  18. Lewandowski Andrzej
  19. Makowski Tomasz
  20. Marcinkiewicz Małgorzata
  21. Mroczek Maciej
  22. Najder Jacek
  23. Pacholski Michał Tomasz
  24. Palikot Janusz
  25. Penkalski Wojciech
  26. Popiołek Zofia
  27. Poznański Marek
  28. Rozenek Andrzej
  29. Sajak Paweł
  30. Stolarski Marek
  31. Wydrzyński Maciej

Klub Poselski SLD (1 sztuka)

  1. Iwiński Tadeusz

Posłowie Niezrzeszeni (2 sztuki)

  1. Chmielowski Piotr
  2. Kalisz Ryszard

Posłowie ID (4 sztuki)

  1. Bodio Bartłomiej
  2. Bramora Artur
  3. Dziadzio Dariusz Cezar
  4. Szymiec-Raczyńska Halina

Łącznie 222 sztuki zaprzańców narodowych!

Zapamiętajmy te nazwiska przy następnych wyborach do Sejmu RP i nie marnujmy swoich głosów na takich zaprzańców którzy wysługując się obcym, kpią z pomordowanych Polaków i ich potomków - Kresowian w imię kłamstwa historycznego i poprawności politycznej!

Ciekawostka!

Przed głosowaniem w Sejmie RP - wpłynął do Ewy Kopacz Marszałek Sejmu RP apel 148 parlamentarzystów ukraińskich z prośbą o jasne określenie zbrodni wołyńskiej jako ludobójstwa!!! ....a co zrobił Sejm RP? co zrobiła kalicja PO-RP? co mówił minister Sikorski z PO?

W Sejmie wygrało kłamstwo i obłuda polityczna, pomimo że strona ukraińska sama przynaje że było to ludobójstwo!

Zaloguj się, by mieć dostęp do większej ilości opcji.
Użytkownicy on-line: