Najczęściej obdarowywani

Pierwsza 100


Miejsce Liczba symboli
12764Zadwórze
22298Polska Samoobrona na Wołyniu
32295Polska Samoobrona w Małopolsce Wschodniej
42254Stanisław Basaj
52213Lwów
62211Henryk Dobrzański
72210Ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski
82153Wilno
92120Zygmunt Jan Rumel
102057Akcja Nieszpory
112052Pál Teleki hrabia Szék
122002Obrona Przebraża
131994Witold Pilecki
141990Hieronim Dekutowski
151977Powstanie zamojskie
161962Irena Sandecka
171913Organizacje podziemia antykomunistycznego 1944-1956
181870II Rzeczpospolita
191864Armia Krajowa
201811Henryk Cybulski
211810Władysław Kochański
221810Zenon Józef Jachymek
23179030 Dywizja Piechoty AK
241783Zygmunt Edward Szendzielarz
251754WiN
261753Narodowe Siły Zbrojne (NSZ)
271749dr Lucyna Kulińska
281732Jan Piwnik
291731Maciej Kalenkiewicz
301729Bitwa pod Osuchami
311715Jan Bytnar
321713Tadeusz Jasiński
331713Ewa Matuszewska
341687Akcja "Burza" we Lwowie, powstanie lwowskie
351675Józef Konstanty Olszyna-Wilczyński
361675Stefan Kossecki
371660Ks. Zdzisław Peszkowski
381659Ruch Obywatelski Polski Śląsk
391645Konfederacja Tatrzańska
401625Obrona Grodna 1939
411608Stefan Paweł Rowecki
421577Polskie Siły Zbrojne
431561Henryk Mosing
441554Rudolf Weigl
451544Władysław Anders
461534Stanisław Maczek
471534Stanisław Franciszek Sosabowski
481522August Emil Fieldorf
491519Polska wojna obronna - (1 IX - 6 X) 1939
501509Żołnierze wyklęci
511431Ewa Siemaszko
521431Edward Prus
531431Władysław Siemaszko
541415Stowarzyszenie Upamiętnienia Ofiar Zbrodni Ukraińskich Nacjonalistów
551407Roman Longchamps de Bérier
561406Antoni Żubryd
571403Franciszek Kleeberg
581402Danuta Siedzikówna
591389Jan Niewiński
601381Bronisław Szeremeta
611380Samodzielna Grupa Operacyjna Polesie
621378Dragan Mihajlo Sotirović
631377Konrad Czesław Bartoszewski
641377Ron Jeffery
651375Andrzej Rudolf Czaykowski
661375Antoni Olechnowicz
671375Józef Franczak
681375Franciszek Jerzy Jaskulski
691372Jerzy Bokłażec
701368Powstanie czortkowskie 1940
711368Wiktor Poliszczuk
721357Światowy Kongres Kresowian
731336Franciszek Przysiężniak
741331Memoriał
751330Cichociemni
761312Prof. Ryszard Szawłowski
771307Władysław Eugeniusz Sikorski
781290Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej
791280Ostra Brama w Wilnie
801276Rafał Władysław Kiernicki OFMConv.
811275Akcja Burza
821274Witalij Masłowski
831271Henryk Pająk
841269ks.Wacław Karłowicz
851263Akcja Burza na Wołyniu
861262Akcja Burza w Okręgu Tarnopol AK
871261Akcja Burza w Okręgach Wilno i Nowogródek AK
881261Akcja Burza w Okręgu Stanisławów AK
891260Akcja Burza w Okręgu Lublin AK
901260Akcja Burza w Okręgu Białystok AK
911259Bitwa pod Husynnem
921259Bitwa pod Szackiem
931259Akcja Burza w Okręgu Łódź AK
941257Akcja Burza w Okręgu Polesie AK
951257Akcja Burza w Obszarze Warszawskim AK
961256Akcja Burza w Okręgu Radom-Kielce AK
971248Polskie Państwo Podziemne
981248Stanisław Kasznica
991244Zdzisław Broński
1001242Obrona Wilna 1939

Zaloguj się, by mieć dostęp do większej ilości opcji.
Użytkownicy on-line: