Najczęściej obdarowywani

Pierwsza 100


Miejsce Liczba symboli
12547Zadwórze
22287Polska Samoobrona na Wołyniu
32285Polska Samoobrona w Małopolsce Wschodniej
42242Stanisław Basaj
52095Henryk Dobrzański
62093Ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski
72076Lwów
82057Wilno
92045Akcja Nieszpory
102023Pál Teleki hrabia Szék
111987Zygmunt Jan Rumel
121980Hieronim Dekutowski
131951Irena Sandecka
141938Witold Pilecki
151917Powstanie zamojskie
161904Organizacje podziemia antykomunistycznego 1944-1956
171881Obrona Przebraża
181866II Rzeczpospolita
191863Armia Krajowa
201801Henryk Cybulski
211800Władysław Kochański
221800Zenon Józef Jachymek
23177730 Dywizja Piechoty AK
241757Zygmunt Edward Szendzielarz
251744WiN
261743Narodowe Siły Zbrojne (NSZ)
271719Bitwa pod Osuchami
281712Maciej Kalenkiewicz
291712Jan Piwnik
301699Tadeusz Jasiński
311699Ewa Matuszewska
321696dr Lucyna Kulińska
331672Akcja "Burza" we Lwowie, powstanie lwowskie
341663Jan Bytnar
351659Józef Konstanty Olszyna-Wilczyński
361659Stefan Kossecki
371636Konfederacja Tatrzańska
381618Ks. Zdzisław Peszkowski
391598Stefan Paweł Rowecki
401567Polskie Siły Zbrojne
411551Henryk Mosing
421546Ruch Obywatelski Polski Śląsk
431545Rudolf Weigl
441543Władysław Anders
451526Stanisław Franciszek Sosabowski
461526Stanisław Maczek
471519Polska wojna obronna - (1 IX - 6 X) 1939
481512Obrona Grodna 1939
491512August Emil Fieldorf
501501Żołnierze wyklęci
511415Stowarzyszenie Upamiętnienia Ofiar Zbrodni Ukraińskich Nacjonalistów
521396Roman Longchamps de Bérier
531396Antoni Żubryd
541393Franciszek Kleeberg
551392Władysław Siemaszko
561392Ewa Siemaszko
571391Edward Prus
581389Danuta Siedzikówna
591383Jan Niewiński
601377Ron Jeffery
611377Dragan Mihajlo Sotirović
621377Konrad Czesław Bartoszewski
631377Bronisław Szeremeta
641375Samodzielna Grupa Operacyjna Polesie
651374Józef Franczak
661374Antoni Olechnowicz
671374Franciszek Jerzy Jaskulski
681374Andrzej Rudolf Czaykowski
691365Powstanie czortkowskie 1940
701353Jerzy Bokłażec
711341Światowy Kongres Kresowian
721329Wiktor Poliszczuk
731317Franciszek Przysiężniak
741314Memoriał
751314Cichociemni
761304Prof. Ryszard Szawłowski
771291Władysław Eugeniusz Sikorski
781289Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej
791248Bitwa pod Husynnem
801248Bitwa pod Szackiem
811239Polskie Państwo Podziemne
821238Rafał Władysław Kiernicki OFMConv.
831232Ostra Brama w Wilnie
841230Henryk Pająk
851229Witalij Masłowski
861229ks.Wacław Karłowicz
871228Zdzisław Broński
881218Akcja Burza
891217Akcja Burza w Okręgu Stanisławów AK
901212Akcja Burza w Okręgu Lublin AK
911212Stanisław Kasznica
921212Akcja Burza w Okręgach Wilno i Nowogródek AK
931212Akcja Burza w Okręgu Białystok AK
941212Akcja Burza w Obszarze Warszawskim AK
951212Akcja Burza w Okręgu Radom-Kielce AK
961212Akcja Burza na Wołyniu
971212Akcja Burza w Okręgu Polesie AK
981212Akcja Burza w Okręgu Tarnopol AK
991212Akcja Burza w Okręgu Łódź AK
1001211Obrona Wilna 1939

Zaloguj się, by mieć dostęp do większej ilości opcji.
Użytkownicy on-line: