Najczęściej obdarowywani

Pierwsza 100


Miejsce Liczba symboli
12889Rzeź wołyńska
22888Rzeź w Małopolsce Wschodniej
32717135 metod zamęczania Polaków przez UON-UPA
42486Zbrodnie band UPA
52422Rebelia OUN- wrzesień 1939 rok
62381Zadwórze
72217Polska operacja NKWD
81984Zygmunt Jan Rumel
91807Witold Pilecki
101793Deportacje obywateli polskich przez ZSRR w latach 1939-1941
111784Masakry Więzienne NKWD 1941
121702Generalny Plan Wschodni
131666Pacyfikacja Zamojszczyzny
141662Zbrodnia katyńska
151644Zbrodnia w Nalibokach
161642Zbrodnia w Koniuchach
171638Zbrodnia w Ihrowicy (Rzeź Wigilijna)
181607Zbrodnia w Hucie Pieniackiej
191593Dzieci Zamojszczyzny
201576Henryk Dobrzański
211569Jan Bytnar
221546Zagłada kościoła rzymskokatolickiego przez OUN-UPA
231545Mord profesorów lwowskich
241543Ukraińskie ofiary OUN-UPA
251534Akcja "Burza" we Lwowie, powstanie lwowskie
261494Żołnierze wyklęci
271494Obrona Grodna 1939
281475Mordy w Tomaszówce koło Brześcia
291473Przymusowe wysiedlenie Polaków ze Lwowa
301464Zbrodnia w Brzostowicy Małej k.Grodna
311448Rebelia Skidelsko - Grodzieńska
321439Zamordowanie lwowskich działaczy studenckich
331437Polska Samoobrona na Wołyniu
341433Mord na inteligencji krzemienieckiej
351430Polska Samoobrona w Małopolsce Wschodniej
361403Zbrodnia na dominikanach w Czortkowie
371389Atak na oddziały polskie w Rożyszczach
381378Armia Krajowa
391369Antypolska ruchawka w Stiepaniu
401354Powstanie zamojskie
411323Bitwa pod Osuchami
421320Obława augustowska
431305Polska wojna obronna - (1 IX - 6 X) 1939
441292Zbrodnie oddziałów SKW
451290Zbrodnia w Uryczu 1939
461287Władysław Eugeniusz Sikorski
471262Stanisław Basaj
481243Zbrodnia w Janowej Dolinie
491242Akcja Nieszpory
501227Rafał Władysław Kiernicki OFMConv.
511216Zbrodnia w Woli Ostrowieckiej
521215Zbrodnia w Porycku (Pawliwce)
531215Zbrodnia w Podkamieniu
541212Powstanie czortkowskie 1940
551207Wilno
561206Akcja Burza w Okręgu Stanisławów AK
571202Akcja Burza w Okręgu Łódź AK
581202Akcja Burza w Okręgu Polesie AK
591202Akcja Burza w Okręgu Lublin AK
601202Akcja Burza w Okręgach Wilno i Nowogródek AK
611201Akcja Burza w Obszarze Warszawskim AK
621201Akcja Burza w Okręgu Radom-Kielce AK
631201Akcja Burza w Okręgu Tarnopol AK
641201Akcja Burza w Okręgu Białystok AK
651201Hieronim Dekutowski
661201Akcja Burza na Wołyniu
671201Akcja Burza w Okręgu Kraków AK
681200Obrona Wilna 1939
691200Akcja Burza
701198Lwów
711196Ostra Brama w Wilnie
721192Kazimierz Sosnkowski
73119222 września 1939 - Brześć - defilada braterstwa sowiecko-niemieckiego
741185Zbrodnia w Owczarni
751185Zbrodnie niemieckie w powstaniu warszawskim
761184Pál Teleki hrabia Szék
771184Narodowe Siły Zbrojne (NSZ)
781184August Emil Fieldorf
791184Stefan Kossecki
801184Antoni Żubryd
811184Jerzy Bokłażec
821184Maciej Kalenkiewicz
831184Józef Konstanty Olszyna-Wilczyński
841184Roman Longchamps de Bérier
851184Obrona Lwowa 1939
861184Zygmunt Edward Szendzielarz
871184Zbrodnia w Przyszowicach
881184Jan Piwnik
891184Stefan Paweł Rowecki
901184WiN
911184Ewa Matuszewska
921184Obrona Twierdzy Brzeskiej
931184Zbrodnia w Ciepielowie (1942)
941184Bitwa pod Husynnem
951184Polskie Siły Zbrojne
961184Tadeusz Jasiński
971184Danuta Siedzikówna
981184Bitwa pod Szackiem
991184Zbrodnia w Miechowicach
1001184Obrona Przebraża

Zaloguj się, by mieć dostęp do większej ilości opcji.
Użytkownicy on-line: