Najczęściej obdarowywani

Pierwsza 100


Miejsce Liczba symboli
110065Adam Michnik
210055Bronisław Maria Komorowski
36531Stefan Michnik
46531Ozjasz Szechter
56231Helena Michnik
66031Gazeta Wyborcza
75831Komisja Michnika
85731Grzegorz Juliusz Schetyna
95731Stefan Niesiołowski
105431Włodzimierz Cimoszewicz
114454Stepan Bandera
123521NKWD-Gestapo-OUN-(SB)
132959Komisja Trójstronna
142791NKWD
152791UPA
162743Łazar Mojsiejewicz Kaganowicz
172723Jakub Berman
182713Żydowscy kolaboranci okresu II wojny światowej
192713Żydowskie formacje kolaboranckie w służbie Niemiec hitlerowskich
202711Czerwony Sztandar
212711Grzegorz Hersz Smolar
222711Czerwona Milicja
232591Józef Stalin - Iosif Wissarionowicz
242590Agnieszka Holland
252589Adolf Hitler
262360UB
272263B’nei B’rith Polska
282143Grupa 13, trzynastka, Urząd do Walki ze Spekulacją
292046Oskar Lange
302028Andrzej Szeptycki
312019Julia Brystygier
322018Tewje Bielski
332017Antifa Polen
342016Aba Kowner
352014Bolesław Konstanty Gebert
362008Izaak Stolzman – Zdzisław Kwaśniewski
371997Helena Wolińska-Brus
381985Maksymilian Schnepf
391983Józef Andrzej Szeryński
401983Jakub Lejkin
411980Henryk Toruńczyk
421979Ferdynand Chaber
431952Zygmunt Bauman
441946Piotr Śmietański
451921Ryszard Schnepf i Dorota Wysocka-Schnepf
461911Lista żydowskich homoseksualnych pedofilii !
471907Jozef Światło
481906Karol Świerczewski
491904Anatol Fejgin
501903Józef Różański
511886Agnieszka Graff
521885Kazimierz i Alicja Graff
531884Salomon Morel
541883Maria Gurowska lub Górowska
551871Wacław Komar
561699Organizacja Ukraińskich Nacjonalistów (OUN)
571695Roman Szuchewycz
581694Dmytro Kljaczkiwśkyj - Kłym Sawur
591693Iwan Sierow
601682Mirosław Onyszkewycz
611676Leopold Trepper
621670Mykoła Łebed
631667Wasilij Michajłowicz Zarubin
641664Petro Olijnyk
651664Aron Pałkin
661648Jüdischer Ordnungsdienst
671614Żagiew, Żydowska Gwardia Wolności
681599Paweł Śpiewak
691594Leon Chajn
701594Kujbyszewiacy
711594Pakt Hitler-Stalin z dn.28 września 1939r.
721594Uczestnicy agresji ZSRR na Polskę 1939
731594Komunistyczna Partia Zachodniej Ukrainy
741594Marian Spychalski
751594Leo Chochberg
761594Konstanty Gebert
771594Henryk Wujec
781594Marian Cimoszewicz
791594Roman Romkowski
801594Stefan Jędrychowski
811594Henryk Dornbaum
821594Bolesław Bierut
831594Julian Polan-Haraschin
841594Komunistyczna Partia Zachodniej Białorusi
851594Różowy Salon
861594Jan Śpiewak (Stinger)
871594Adam Humer
881594Wiktor Grosz
891594Tadeusz Diatłowicki
901594Ryszard Młynarski
911594Hilary Minc
921594Gerszon Szyr
931594Feliks Kon
941594XIII Brygada Międzynarodowa im. Jarosława Dąbrowskiego
951594Henryk Holland
961594Józef Cyrankiewicz
971594Ołeh Tiahnybok
981594Jerzy Vaulin
991594Centralne Biuro Komunistów Polskich
1001594Mieczysław Mietkowski